Masz zamiar założyć lokatę, ale niekoniecznie masz ochotę nabyć jakikolwiek inny produkt bankowy? Nasz ranking lokat bez konta pozwoli Ci w podjęciu decyzji, która z proponowanych lokat jest w tym momencie dla Ciebie najlepsza.konsolidacja kredytów

Taka lokata to doskonały wybór dla tych, którzy nie zawsze mają ochotę czy czas na otwieranie nowego konta bankowego, choć z reguły korzystając z oferty lokaty w połączeniu z kontem osobistym możemy zazwyczaj liczyć na większe oprocentowanie w skali roku.

Poniżej przedstawiamy najlepsze lokaty, jakie w tym momencie są dostępne.

Lokata Happy w Idea Banku

To jedna z najlepszych propozycji kwartalnych na rynku, przede wszystkim dzięki stosunkowo wysokiemu oprocentowaniu 4,0% w skali roku. Oferta skierowana jest do nowych klientów banku, którzy do tej pory nie korzystali z żadnych produktów tego banku. Taką lokatę swobodnie możemy w dowolnej chwili założyć przez Internet, wypełniając odpowiedni wniosek na stronie banku. Lokata ta ma charakter odnawialny, co oznacza, że po upływie 3 miesięcy automatycznie odnowi się na warunkach Lokaty Standardowej w tym banku.

Lokata Na Start w Getin Online

To druga tak korzystna lokata, przy której nie ma obowiązku posiadania dodatkowego produktu tego banku. Jej oprocentowanie jest nieco niższe w porównaniu do poprzednio opisanej i wynosi 3,5%. Zakładana jest na okres 2 miesięcy, a kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umownego. Możemy otworzyć ją od kwoty 500 do 10 000 złotych. Dodatkową korzyścią jest to, że w dowolnej chwili możesz ją zerwać bez utraty do tej pory wypracowanych odsetek. Ta lokata jest jedną z najbardziej popularnych, dlatego warto dobrze zastanowić się nad jej wyborem. Tutaj więcej na jej temat.

Lokata Direct + Internet w Santadner Banku

Jeżeli chcesz zaoszczędzić jak najlepiej długoterminowo, ta lokata będzie jak znalazł w sam raz dla Ciebie. Jej oprocentowanie aktualnie wynosi 3,0% w skali roku. Ogromnym plusem jest to, że charakteryzuje się ona przejrzystymi zasadami oraz prostotą podczas jej zakładania. Tą lokatę możesz założyć na okres 36 miesięcy bądź na 24 miesiące, przy czym w drugim przypadku jej oprocentowanie będzie niższe i będzie wynosić 2, 35% w skali roku. Na lokatę możemy wpłacić od 5000 zł wzwyż. Warto pamiętać, że przedterminowe jej zerwanie będzie skutkowało utratą wypracowanych odsetek.