BGŻ BNP Paribas Bank w Polsce jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Klientom indywidualnym BNP Paribas oferuje szeroki wachlarz produktów kredytowych i na tym skupimy się w naszych rozważaniach.

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas ma korzystne warunki:

 • Możliwość połączenia kredytów gotówkowych, pożyczek ratalnych, kredytów samochodowych w jeden kredyt konsolidacyjny z niższa ratą
 • atrakcyjne oprocentowanie, zaczynające się już od 4,99%
 • długi okres kredytowania – do 10 lat
 • maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł
 • pieniądze na realizację dowolnego celu

Opinie na temat kredytów gotówkowych bywają zróżnicowane, najczęściej niepochlebne opinie piszą osoby, które otrzymały odmowę udzielenia kredytu. Kredyt konsolidacyjny jest rzadko komentowany, bo też niewiele osób wie w ogóle o czymś takim jak kredyt konsolidacyjny, która zamienia wiele kredytów w jeden.

Pobieżna analiza warunków kredytowania pokazuje, że jest warty uwagi. Pożyczka refinansująca ma bowiem uwagę na niskie, wyjątkowo korzystne oprocentowanie:

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu konsolidacyjnego od BGŻ BNP Paribas możemy wnioskować o kwotę 200 000 zł. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel. Co ciekawe, decyzję kredytową można otrzymać telefonicznie. Wystarczy zawnioskować o kredyt online na tej stronie banku. Dostępność każdego z produktów oraz warunki kredytowania każdorazowo uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej. Ta odbywa się na podstawie zebranych wcześniej danych.

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas możemy wziąć nawet na 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwoli na rozłożenie pożyczki na niskie raty, czyli takie które nie będą Ci ciążyć. Dzięki temu nie będą one odczuwalne dla twojego portfela co miesiąc. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca w ramach usługi gwarantuje korzystne oprocentowanie kredytu.

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas z dodatkową gotówką

Jeśli potrzebujesz większego kredytu konsolidacyjnego to jest na minimum 35000 zł możesz starać się także o dodatkową gotówkę, w kwocie nieprzekraczającej kwoty konsolidacji. Przykładowo bierzesz 35000 zł na spłatę kredytów, które masz obecnie, więc dodatkowo jeśli tylko masz taką ochotę możesz wziąć jeszcze 35000 zł na dowolny cel.

Kredyt konsolidacyjny inaczej nazywany ‘refinansowy’ z dodatkowym gotówką pozwala upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Nie dość, że zyskujemy jedną ratę to jeszcze otrzymujemy pieniądze do wydania wedle swojego uznania. Co ważne pożyczka konsolidacyjna BNP Paribas jest dostępna na okres do 10 lat, tak więc możesz dobrać sobie ratę, która nie będzie dla ciebie zbytnim obciążeniem finansowym.

Ubezpieczenia i karta kredytowa BNP Paribas

Istnieje taka możliwość, że bank zaproponuję ci ubezpieczenie lub kartę kredytową. Z góry nie można wskazać czy któraś z tych produktów będzie dla ciebie dobre czy niedobre. Są bowiem korzystne ubezpieczenia I niekorzystne, czyli takie które niewiele ci dają w razie np. utraty pracy.

Powodzeniem cieszą się także ubezpieczenia komunikacyjne w BGŻ BNP PAribas. W ramach nich możesz ubezpieczyć samochód lub zapewnić sobie ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Możemy ubezpieczyć także budynek, zadbać o zdrowie najbliższych, a także zabezpieczyć pożyczoną od BGŻ BNP Paribas gotówkę.

Oferta karty kredytowej BGŻ BNP Paribas ma tą przewagę, że pozwala osobom zadłużonym takową otrzymać, a z pewnością osoby korzystające z kredytu konsolidacyjnego można uznać za zadłużone.

Jakie są plusy i minusy kredytu konsolidacyjnego BGŻ BNP Paribas?

Plusy

 • Szybka decyzja kredytowa
 • Możliwość uzyskania dodatkowej gotówki
 • Możliwość wnioskowania o kredyt przez internet
 • Okres kredytowania do 10 lat
 • Maksymalna kwota kredytu do 200 000 zł

Minusy

 • Nie można konsultować debetu w koncie i kart kredytowych
 • Bank nieprzychylnie patrzy również na osoby z chwilówkami
 • Jeśli masz opóźnienie w spłacie powyżej 30 dni praktyk z banku nie uzyskasz kredytu konsolidacyjnego

Dobrą ocenę kredytowi konsolidacyjnemu BGŻ BNP Paribas wystawił także rekin finansów.

Jak najszybciej otrzymać kredyt konsolidacyjny BGŻ BNP Paribas?

Na naszej stronie dostępna jest porównywarka kredytów konsolidacyjnych, w której kredyt BGŻ BNP PAribas wypada bardzo dobrze na przestrzeni ostatnich lat.

Najwygodniej i najbezpieczniej wnioskować o kredyt przez Internet na tej stronie banku.

Dodaj komentarz